Home
Nieuws
Historie
Vereniging
Agenda
Gastenboek
Foto's
links
Contact
Enter Admin
14 september 2019, 22:54
Spaghetti avond
Het is alweer zo ver, het begin van het nieuwe dansseizoen!

We zullen onze nieuwe dansen voor het eerst showen tijdens de jaarlijkse spaghetti-avond.

18.30u BLOK 1: Lizards - Leyla - Sterre - Mini lizards - Cassie - Snipers
19.30u BLOK 2: Bakkers - Naomi - Margot - Mette - Dragons
20.15u BLOK 3: Axana - Leen - Demy - Zita - Lesiana - Lions
21u BLOK 4: Devils - Esmee - Sita - Sara - Belouga's

Alle dansers om 17u aanwezig zijn, met knot.
Dan zullen we eerst belouga's doornemen en vervolgens maken we ons klaar. Solo's mogen in solo pakjes dansen, echter schmink en haren van de garde.
Bakkers dansen in het rode nieuwe waggelerre t-shirt en een zwarte trainingsbroek, de knot en zwarte showschoentjes.

Veel succes en vooral VEEL PLEZIER!

8 juni 2019, 04:10
Trainingsschema (aangepast 16.9.19)!!
Ma 16.9
16-17.30 Sita Sterre (Rachel thuis)
17.30-19 Axana Sara Margot (AL) – ipv vrijdag
19-20.30 Leyla Zita Naomi (AL) – ipv vrijdag

woe 18.9
14u-14.45u Leen (Lesiana)
14.45-16u Lesiana paar (rachel)
15.15-16u Evi (Esmee)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
16.30-17.15u lizards (rachel)
16.30-17u mini-lizards (sh/col)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16-17u Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
16.45-17u Belougas (rachel)
17-17.30 Dragons (rachel)
17.30-18 Devils (rachel)
18-18.30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.45 Mette Demy Cassie (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij 20.9
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col)
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19u Lizards (T/sh/col)
18.15-19u Eva en Bjorg (Evi)
18-19 Mette Lesiana (AL)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
19-20 Dragons Lions (AL)
20-20.30 Devils (AL)
20.30-21u Snipers (Mel)
Demy en Cassie geen training

Za 21.9 SPAGHETTI- AVOND
ALLE dansen behalve karakter junior en hoofd.

Zo 22.9 GEEN TRAINING

Woe 25.9
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
16.15-17u Esmee (Evi - voorlopig)
17-18 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel)
17.30-18.15u mini-lizards (Sh Col)
Mette Demy Geen training

Vrij 27.9
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18.15-19 Lions (rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

Zo 29.9
10-11u Lesiana Mette (rachel), Naomi (Rachelle)
10-11u Sita Sterre (Evi)
10-11u Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (rachel)
11.30-12 snipers (rachel)
12-12.45u Dragons (rachel)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

!! ZAAL GEVONDEN VOOR KOMENDE WEEK, DUS TOCH NORMALE TIJDEN

woe 2.10
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17.00 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17.00-18.00 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel), mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette Demy (Tessa)

vrij 4.10
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col) en Lions (Rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18.00-19.00 Zita Leyla (Anneleen)
19.00-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

zo 6.10 Training in harmoniezaal in Mheer!!!
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Lesiana Mette (rachel), Naomi (Rachelle), Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (rachel)
11.30-12 snipers (rachel)
12-12.45u Dragons (rachel)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

Woe 9.10
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17-18 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel)
17.30-18.15u mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette Demy (Tessa)

Vrij 11.10
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18.15-19 Lions (rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

Zo 13.10
10-11u Lesiana Mette (rachel) Naomi (Rachelle)
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (rachel)
11.30-12 snipers (rachel)
12-12.45u Dragons (rachel)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

Woe 16.10
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17-18 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel)
17.30-18.15u mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette Demy (Tessa)

Vrij 18.10
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18.15-19 Lions (rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

Zo 20.10
10-11u Lesiana Mette (rachel) Naomi (Rachelle)
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (rachel)
11.30-12 snipers (rachel)
12-12.45u Dragons (rachel)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

Woe 23.10
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17-18 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel)
17.30-18.15u mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette Demy (Tessa)

Vrij 25.10
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18.15-19 Lions (AL)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (AL)
19.30-20u Snipers (AL/Mel)
20-20.45u Dragons (AL)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

Zo 27.10
10-11u Lesiana Mette (AL) Naomi (Rachelle)
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (AL)
11.30-12 snipers (AL/Mel)
12-12.45u Dragons (AL)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Leyla Zita (AL)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

Woe 30.10
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17-18 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel)
17.30-18.15u mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette Demy (Tessa)

Vrij 1.11
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18.15-19 Lions (rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

Zo 3.11
10-11u Lesiana Mette (rachel) Naomi (Rachelle)
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (rachel)
11.30-12 snipers (rachel)
12-12.45u Dragons (rachel)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

Woe 6.11
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17-18 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel)
17.30-18.15u mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette Demy (Tessa)

Vrij 8.11 IN PAVILJOEN IN NOORBEEK!
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18.15-19 Lions (rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

Zo 10.11
10-11u Lesiana Mette (rachel) Naomi (Rachelle)
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (rachel)
11.30-12 snipers (rachel)
12-12.45u Dragons (rachel)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

Woe 13.11
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17-18 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel)
17.30-18.15u mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette Demy (Tessa)

Vrij 15.11
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18.15-19 Lions (rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

Zo 17.11
10-11u Lesiana Mette (rachel) Naomi (Rachelle)
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (rachel)
11.30-12 snipers (rachel)
12-12.45u Dragons (rachel)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

Ma 18.11
16-17.30 Sita Sterre (Rachel thuis)

Woe 20.11
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.15-16u Evi (Esmee)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16.30-17 lizards (rachel)
16.30-17 mini-lizards (sh/col)
15.30-17 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Dragons (rachel)
17.30-18 Devils (rachel)
18-18.30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

Vrij 22.11
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col)
17.30-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint dan geen bakkers)
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (rachel)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (rachel)
21-22u Demy Cassie (Tessa)

Za 23.11 PRINSENBAL

Ma 25.11
16-17.30 Sita Sterre (Rachel thuis)

Woe 27.11
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.15-16u Evi (Esmee)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16.30-17 lizards (rachel)
16.30-17 mini-lizards (sh/col)
15.30-17 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Dragons (rachel)
17.30-18 Devils (rachel)
18-18.30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

Vrij 29.11
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col)
17.30-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint dan geen bakkers)
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (rachel)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (rachel)
21-22u Demy Cassie (Tessa)

Za 30.11 Tornooi Kelmis

Woe 4.12
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17-18 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel)
17.30-18.15u mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette Demy (Tessa)

Vrij 6.12
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18.15-19 Lions (rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

Zo 8.12
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Naomi (Rachelle), Lesiana Mette (rachel), Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (rachel)
11.30-12 snipers (rachel)
12-12.45u Dragons (rachel)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

Woe 11.12
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17-18 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel)
17.30-18.15u mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette Demy (Tessa)

Vrij 13.12
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18.15-19 Lions (rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

Zo 15.12
10-11u Naomi (Rachelle)
10-11u Lesiana Mette (rachel)
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (rachel)
11.30-12 snipers (rachel)
12-12.45u Dragons (rachel)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)


Woe 18.12
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17-18 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel)
17.30-18.15u mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette Demy (Tessa)

Vrij 20.12
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18.15-19 Lions (rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

Za 21.12 Tornooi Lommel voor solo’s

Zo 12.12
10-11u Naomi (Rachelle)
10-11u Lesiana Mette (rachel)
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (rachel)
11.30-12 snipers (rachel)
12-12.45u Dragons (rachel)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

Woe 25.12 GEEN TRAINING Kerstmis

Vrij 27.12
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18.15-19 Lions (rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

Zo 29.12
10-11u Naomi (Rachelle)
10-11u Lesiana Mette (rachel)
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (rachel)
11.30-12 snipers (rachel)
12-12.45u Dragons (rachel)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

---------------------------------------------------------
Weken ZONDER tornooien/optredens
woe
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17.00 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17.00-18.00 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel), mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette Demy (Tessa)

vrij
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col) en Lions (Rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18.00-19.00 Zita Leyla (Anneleen)
19.00-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

zo
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Lesiana Mette (rachel), Naomi (Rachelle), Demy Cassie (Tessa)
11-11.30 Devils (rachel)
11.30-12 snipers (rachel)
12-12.45u Dragons (rachel)
12-12.45u Lions (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

Weken MET tornooien/optredens:
ma
16-17.30 Sita Sterre (Rachel thuis)

woe
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.15-16u Evi (Esmee)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
17-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint dan geen bakkers)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16.30-17 lizards (rachel), mini-lizards (sh/col)
15.30-17.00 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Dragons (rachel)
17.30-18 Devils (rachel)
18-18,30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col)
17.30-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint geen bakkers)
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (rachel)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (rachel)
21-22u Demy Cassie(Tessa)

6 februari 2012, 15:40
IT Nistelrode
De startnummers en tijden voor zaterdag:
L&M 1/2, 9.20u
Sharon 2/15, Zita 3/15, 10.10u
Lesiana6/15, Coline 7/15, 12.55u
Dragons 7/8, 14.45u
Eagles 5/5, 15.25u
Demy 1/1 16.35u
Snakes 7/8, 17.35u
Vipers 7/7, 18.30u

Cultureel Centrum De Pas, De Misse 4,5384 BZ Heesch

Eagles en Dragons, allen om 12.30u aanwezig zijn. Vipers graag om 16u daar zijn.

Alvast veel succes!

 
Copyright © 1957-2019                    KV De Waggelerre