Home
Nieuws
Historie
Vereniging
Agenda
Gastenboek
Foto's
links
Contact
Enter Admin
5 december 2019, 03:51
BDO kersttornooi 21.12.2019
De startnummers en tijden van tornooi 21.12.2019 in zaal Den Ichter te Oudsbergen (Opglabbeek).

9.05u Axana 2, Sara 7, Leen 11, Esmee 9/11
10u Margot 1/6
15.25u Sita 5, Sterre 12, Mette 7/12
15u Leyla 3/5
16.35u ZIta 8, Lesiana 4, Cassie 5/8
16.20u Eva en Bjorg 1/2
17.15u Lions 4/5
17.40u Dragons 1/2
14.40u Devils 1/1
17.50u Demy 5/8
20u Snipers 2/3


Devils om 13u aanwezig zijn. Snipers om 18u aanwezig zijn.

Veel succes allemaal!

8 juni 2019, 04:10
Trainingsschema (aangepast 05.12.19)
Vrij 6.12
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col)
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
18.15-19u Lions (Rachel)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

Zo 8.12
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Naomi (Rachelle), Lesiana Mette (rachel), Demy (T) Cassie (R)
11-11.45u Dragons (Rachel) Lions (Tessa)
11.45u-12.15u Devils (rachel)
12.15-12.45u snipers (rachel)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

Woe 11.12
15.30-17 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-18 Leyla Zita (Anneleen)
17-18 bakkers (sh/col)
18-18.30u lizards (sh/col)
18-18.30u mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette (R) Demy (Tessa)

Vrij 13.12
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col)
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col)
18.15-19 Lions (rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

za 14.12
10-11.30 Lesiana Cassie paar (rachel ipv woensdag)
11.30-12.30u Leen (Lesiana ipv woensdag)

Zo 15.12
10-11u Naomi (Rachelle)
10-11u Lesiana Mette (rachel)
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Demy (Tessa) Cassie (R)
11-11.45u Dragons (Rachel) Lions (Tessa)
11.45u-12.15u Devils (rachel)
12.15-12.45u snipers (rachel)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)
12.45-13.45u Leyla Zita (AL, ipb 20.12)

ma 16.12
17.45u-18.45u Axana Sara (AL)
18.45-19.45u Margot Naomi (AL)
16-17.30u Sita Sterre (Rachel)

Woe 18.12
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel) (rachel)
16-17u bakkers (rachel/sh/col)
17-17.30 lizards en minilizards (Col Sh Rachel)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
19.00-20.00 Leyla Zita (Anneleen)
17.30-18.30u Sara Margot Axana (AL)
17-17.30 Devils (rachel)
17.30-18.00 Esmee (Evi)
17.30-18 Dragons (rachel)
18-18.30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette R) Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij 20.12
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17-18.30u bakkers (T/sh/col) ALLE BAKKERS (ook lions!)
17.30-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint geen bakkers)
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (rachel)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (rachel)
21-22u Demy (Tessa) Cassie (R)

Za 21.12 Tornooi Lommel

zo 22.12
Gee training

ma 23.12 ipv woe
10-10.30u Lizards/mini lizards (Sh Col Rachel)
10.30-12.00 Bakkers (Sh Col Rachel) ALLE BAKKERS (ook lions!)
11.30-13 Cassie Lesiana Mette (rachel)
12.30-13.30u Leen (Les)

Woe 25.12 GEEN TRAINING Kerstmis

Vrij 27.12
10-12u Sita Sterre paar (Rachel)
16-17.30u Axana Sara Margot (AL)
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17-18.30u bakkers (T/sh/col)) ALLE BAKKERS (ook lions!)
17.30-19u Leyla Zita Naomi (AL)
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col))
18-19u Lions Dragons (rachel)
19-19.30 Devils (Rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-21u Cassie Demy (Rachel)
20-21u Lotte (Melinda)

Zo 29.12
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Lesiana Mette (rachel), Naomi (Rachelle)
10-11u Zita Leyla (AL)
11-12u Dragons Lions (Rachel)
11-12.30u Sara Axana Margot (AL)
12-12.30u Devils
12.30-13u Snipers
13-13.45u Eva en Bjorg (evi)
13-14u Lotte Demy (Melinda)


ma 30.12 ipv woensdag
10-10.30u Lizards/mini lizards (Sh Col Rachel)
10.30-12.00 Bakkers (Sh Col Rachel) ALLE BAKKERS (ook lions!)
11.30-13 Cassie Lesiana Mette (rachel)
12.30-13.30u Leen? (Les)

woe 1.1 Geen training

vrij 3.1
10-12u Sita Sterre paar (Rachel)
16-17.30u Axana Sara Margot (AL)
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17 -18.30u bakkers (T/sh/col) ALLE BAKKERS (ook lions!)
17.30-19u Leyla Zita Naomi (AL)
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col)
18.15-19u Lions
19-19.30 Devils
19.30-20u Snipers
20-20.45u Dragons
20-21u Lotte (Melinda)
20.45-21.45u Demy (Tessa)

zo 5.1
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Lesiana Mette (rachel), Naomi (Rachelle), Cassie (R) Demy (Tessa)
10-11u Zita Leyla (AL)
11-11.45u Dragons (Rachel) Lions (Tessa)
11-12.30u Sara Axana Margot (AL)
11.45u-12.15u Devils
12.15-12.45u Snipers
12.45--13.30u Eva en Bjorg (evi)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)


ma 6.1
16-17.30 Sita en Sterre (Rachel)

woe 8.1
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
16-16.45u bakkers (rachel/sh/col) ALLE BAKKERS (ook lions!)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16.45-17.15 lizards mini-lizards (rachel/sh/col)
15.30-17.00 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Devils (rachel)
17.30-18.00 Esmee (Evi)
17.30-18 Dragons (rachel)
18-18,30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette (R) Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij 10.1
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17-18.30u bakkers (T/sh/col) ALLE BAKKERS (ook lions!)
17.30-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint geen bakkers)
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (rachel)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (rachel)
21-22u Demy (Tessa) Cassie (R)


za 11.1 Tornooi Kermt


ma 13.
16-17.30 Sita en Sterre (Rachel)

woe 15.1
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16.30-17 lizards mini-lizards (rachel/sh/col)
15.30-17.00 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Devils (rachel)
17.30-18.00 Esmee (Evi)
17.30-18 Dragons (rachel)
18-18,30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette (R) Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij 17.1 TRAININGSLOCATIE GEZOCHT!!!
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col)
17.30-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint geen bakkers)
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (rachel)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (rachel)
21-22u Demy (Tessa) Cassie (R)


za 18.1 Tornooi Zonhoven


woe 22.1
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17.00 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17.00-18.00 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards mini-lizards (rachel) (Sh Col)
19-20u Mette (R) Demy (Tessa)

vrij 24.1
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col))
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col) en Lions (Rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18.00-19.00 Zita Leyla (Anneleen)
19.00-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)
20.45-21.45u Demy (Tessa) Cassie (R ipv zondag)

zo 26.1
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Lesiana Mette (rachel), Naomi (Rachelle)
11-12u Dragons Lions Rachel
12-12.30u Devils (rachel)
12.30-13u snipers (rachel)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

ma 27.1
16-17.30 Sita en Sterre (Rachel)
17.15-18.15u Lotte (Mel) (ipv vrijdag ivm plaatsgebrek zaal)
17-18u Naomi (Rachelle) (ipv vrijdag ivm plaatsgebrek)

woe 29.1
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
13.15-14.30u Sita Sterre (Rachel)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.15-16u Evi (Esmee)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
16.30-17 lizards, mini lizards (rachel, sh col
15.30-17.00 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Devils (rachel)
17.30-18 Dragons (rachel)
18-18,30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette (R) Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij 31.1 HALVE ZAAL MAAR BESCHIKBAAR!!!
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col)
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
17.30-19 Mette Lesiana paar (rachel)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (Melinda)
21-22u Demy (Tessa) Cassie (R)

za 1.2 IT Peer

zo 2.2 Kleine zitting


ma 3.2
16-17.30 Sita en Sterre (Rachel)
17-18u Naomi (Rachelle) ipv vrijdag ivm plaatsgebrek

woe 5.2
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
naar zondag ivm plaatsgebrek in zaal: Sita en Sterre
16.30-17 lizards, Mini lizards (rachel, sh Col)
15.30-17.00 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Devils (rachel)
17.30-18.00 Esmee (Evi)
17.30-18 Dragons (rachel)
18-18,30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette (R) Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij 7.2
16u45-17u30 Esmee (Evi)
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col)
naar zondag ivm plaatsgebrek in zaal: Eva en Bjorg
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (rachel)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (rachel)
21-22u Demy (Tessa) Cassie (R)

za 8.2 Grote Zitting

zo 9.2
Sita Sterre paar (Evi) tijdstip horen jullie van Evi

ma 10.2
16-17.30 Sita en Sterre (Rachel)

di 11.2
Generale Carnavalsconcert Lions en geinteresseerde dragons

woe 12.2
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Mette paar (rachel)
15.15-16u Evi (Esmee)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16.30-17 lizards, mini lizards (rachel, sh col
15.30-17.00 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Devils (rachel)
17.30-18 Dragons (rachel)
18-18,30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 training afh tijd optreden Lions (Tessa)
19.15-20.15 Cassie (R) Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)
CARNAVALSCONCERT LIONS EN GEINTERESSEERDE DRAGONS

vrij 14.2
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col)
17.30-18.15u ) Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint geen bakkers
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (rachel)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (rachel)
21-22u Demy (Tessa) Cassie (R)

za 15.2 Optreden Lanaken / IT Nistelrode

woe 19.2
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.15-16u Evi (Esmee)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
17-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint dan geen bakkers)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16.30-17 lizards, mini lizards (rachel, sh col
15.30-17.00 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Devils (rachel)
17.30-18 Dragons (rachel)
18-18,30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette (R) Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij 21.2
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col)
17.30-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint geen bakkers)
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (Evi?)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (Tessa, Evi of AL?)
20-20.30 Devils (Tessa of AL?)
20.30-21u Snipers (Mel of AL?)
21-22u Demy (Tessa) Cassie (R)

zo 23.2 Prinsenreceptie
Lizards, Axana, Margot, Esmee, Leen, Sara, Sita, Sterre, paar


di 25.2 Grote optocht - iedereen mag mee op prinsenwagen!


woe 26.2 IN PAVILJOEN SMV
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17.00 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17.00-18.00 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards, mini lizards (rachel/sh/col)
19-20u Mette (R) Demy (Tessa)

vrij 28.2
10-11.30u Sita Sterre (Rachel - zaal)
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col))
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col) en Lions (Rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18.00-19.00 Zita Leyla (Anneleen)
19.00-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

zo 1.3
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-10.45u Dragons (Rachel) Lions (Tessa)
10.45u-11.15u Devils (rachel)
11.15-11.45u snipers (rachel)
11.45-12.45u Lesiana Mette (rachel), Naomi (Rachelle), Cassie (R) Demy (Tessa)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)


woe 4.3
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17.00 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17.00-18.00 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards, mini lizards (rachel/sh/col)
19-20u Mette (R) Demy (Tessa)

vrij 6.3
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col))
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col) en Lions (Rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18.00-19.00 Zita Leyla (Anneleen)
19.00-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

zo 8.3
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Lesiana Mette (rachel), Naomi (Rachelle), Demy (Tessa)Cassie(R)
11-11.45u Dragons (Rachel) Lions (Tessa)
11.45u-12.15u Devils (rachel)
12.15-12.45u snipers
12.45-13.45u Lotte (Melinda)


ma 9.3
16-17.30

woe 11.3
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.15-16u Evi (Esmee)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16.30-17 lizards, mini lizards (rachel/sh/col)
15.30-17.00 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Devils (rachel)
17.30-18 Dragons (rachel)
18-18,30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette (R) Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij 13.3
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col)
17.30-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint geen bakkers)
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (rachel)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (rachel)
21-22u Demy (Tessa) Cassie (R)

za 14.3 T Kelmis


ma 16.3
16-17.30

woe 18.3
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.15-16u Evi (Esmee)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16.30-17 lizards minilizards (rachel, sh col)
15.30-17.00 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Devils (rachel)
17.30-18 Dragons (rachel)
18-18,30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette (R) Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij 20.3
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col)
17.30-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint geen bakkers)
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (rachel)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (rachel)
21-22u Demy (Tessa) Cassie (R)

za 21.3 T Gruitrode (reserve)


ma 23.3
16-17.30

woe 25.3
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.15-16u Evi (Esmee)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16.30-17 lizards, minilizards (rachel, Sh Col
15.30-17.00 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Devils (rachel)
17.30-18 Dragons (rachel)
18-18,30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette (R) Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij 27.3
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17.30-18.30u bakkers (T/sh/col)
17.30-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint geen bakkers)
18.30-19u mini lizards (Sh Col)
18.30-19u Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (rachel)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (rachel)
21-22u Demy (Tessa) Cassie (R)

za 28.3 T Fortuna


ma 30.3
16-17.30 Sita Sterre

woe 21.4
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.15-16u Evi (Esmee)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16.30-17 lizards, minilizards (rachel/sh/col)
15.30-17.00 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Devils (rachel)
17.30-18 Dragons (rachel)
18-18,30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette (R) Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij 3.4
Aangepaste tijden vanwege eigen tornooi. Training in Voerpoort. Tijden volgen nog.

za 4.4 Eigen tornooi

Volgende trainnigen worden nog gepland, afh van gekwalificeerden.

za 11.4 en za 25.4 hoogstwaarschijnlijk extra training vanwege kampioenschappenin in Paviljoen SMV

vrij 24.4 training in harmoniezaal Mheer
ma 13.4 kunnen we NIET in kurzaal!

---------------------------------------------------------
Weken ZONDER tornooien/optredens
woe
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.30-17.00 Axana Sara Margot (Anneleen)
16-16.45u Leen (Lesiana)
16-17u Sita Sterre (rachel)
17.00-18.00 Leyla Zita (Anneleen)
17-17.30 bakkers (rachel/sh/col)
17.30-18.15u lizards (rachel), mini-lizards (Sh Col)
19-20u Mette (R) Demy (Tessa)

vrij
16.45-17.30u Leen (Lesiana), Esmee (Evi)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col))
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col) en Lions (Rachel)
17.30-18.15 Naomi (Anneleen)
18.00-19.00 Zita Leyla (Anneleen)
19.00-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-19.30 Devils (rachel)
19.30-20u Snipers (rachel)
20-20.45u Dragons (rachel)
20-21u Eva Bjorg (Evi)
20-21u Lotte (Melinda)

zo
9.30-11u Sita Sterre Esmee (Evi)
10-11u Lesiana Mette (rachel), Naomi (Rachelle), Demy (Tessa) Cassie (R)
11-11.45u Dragons (Rachel) Lions (Tessa)
11.45u-12.15u Devils (rachel)
12.15-12.45u snipers (rachel)
12.45-13.45u Lotte (Melinda)

Weken MET tornooien/optredens:
ma
16-17.30

woe
13.45u-14.30u Leen (Lesiana)
14.30-16 Lesiana Cassie paar (rachel)
15.15-16u Evi (Esmee)
16-16.30u bakkers (rachel/sh/col)
17-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint dan geen bakkers)
16.30-17.30u Sita Sterre (Evi)
16.30-17 lizards (rachel), mini-lizards (sh/col)
15.30-17.00 Leyla Zita Naomi (Anneleen)
17.00-18.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
17-17.30 Dragons (rachel)
17.30-18 Devils (rachel)
18-18,30u Snipers (Melinda)
18.30-19.15 Lions (Tessa)
19.15-20.15 Mette (R) Demy (Tessa)
19.30-20.30u Lotte (Melinda)

vrij
16.45-17.30u Leen (Lesiana)
17.15-18.15u Lotte (Mel)
17.30-18.15u bakkers (T/sh/col)
17.30-18.15u Eva en Bjorg (Evi, Bjorg traint geen bakkers)
18.15-18.45u mini lizards (Sh Col)
18.15-19 Lizards (T/sh/col)
18-19 Mette Lesiana (rachel)
18.15-19u Naomi (Rachelle/Lesiana)
19-19.45u Esmee (Evi)
18-19 Zita Leyla (Anneleen)
19-20.30 Axana Sara Margot (Anneleen)
19-20 Dragons Lions (rachel)
20-20.30 Devils (rachel)
20.30-21u Snipers (rachel)
21-22u Demy (Tessa) Cassie (R)

6 februari 2012, 15:40
IT Nistelrode
De startnummers en tijden voor zaterdag:
L&M 1/2, 9.20u
Sharon 2/15, Zita 3/15, 10.10u
Lesiana6/15, Coline 7/15, 12.55u
Dragons 7/8, 14.45u
Eagles 5/5, 15.25u
Demy 1/1 16.35u
Snakes 7/8, 17.35u
Vipers 7/7, 18.30u

Cultureel Centrum De Pas, De Misse 4,5384 BZ Heesch

Eagles en Dragons, allen om 12.30u aanwezig zijn. Vipers graag om 16u daar zijn.

Alvast veel succes!

 
Copyright 1957-2019                    KV De Waggelerre